Merkez
   0212 231 47 57

 

Ana Sayfa   |  Hakkımızda   |   Çin Fuarları   |   Çin Vizesi   |   Çin Önemli Adresler   |   İletişim

 

 
Jade Turizm : Çin Halk Cumhuriyeti Başkonsolosluğu Resmi Acentasıdır.
Jade Turizm : Çin Halk Cumhuriyeti Vizesi Yetkili Acentasıdır.
Jade Turizm : China Southern Hava Yolları ve Air China Türkiye Temsilcisidir.
Jade Turizm : Çin Halk Cumhuriyeti Otelleri Satış Acentasıdır.
Jade Turizm : Canton Fuarı Tur Operatörü ve Sanya Sağlık Turu Operatörüdür.

Jade Turizm Türkiye'den dünyanın dev ekonomisine sahip ülkesi Çin Halk Cumhuriyetine yapılacak seyehatlar için en avantajlı turizm acentasıdır.
Kurulduğundan bu yana seyahatlar ve iş gezileri için vize alımından uçak biletine, otel rezervasyonundan Çince-İngilizce-Türkçe rehberlik ve tercümanlık hizmetine kadar tüm ihtiyaçları kendi güvencesiyle sunan Jade Turizm, en ince ayrıntısına kadar planladığı paket programları ile Çin Turu ve Seyahatlarında önderliği elden bırakmamıştır.
 

 

Canton Fuarı
On yılı aşkın süreç içerisinde Jade Turizm dünyanın en büyük fuarlarından biri olan Canton Fuarı için Tur Operatörlüğü yapmaktadır.
Her sene Canton Fuarına yurt içi ve yurt dışından Binden fazla işadamına en ekonomikten en lükse, en kapsamlıdan en ayrıntılıya, en sadeden en renkliye kadar pek çok fuar paketi sunmakta olan Jade Turizm gezi esnasında İngilizce konuşan rehberler dışında bölgeyi çok iyi tanıyan, ana dili Çince olan kendi bünyesindeki rehberler ile süper hizmet kalitesi sunmaktadır. Jade Turizm her fuar döneminde paket ürünündeki yapmış olduğu yenilikleri ile Canton Fuar Turlarında liderliği hiçbir zaman elden bırakmamıştır.

Hızlı Ulaşım ve Kaliteli Konaklama
China Southern Hava Yolları ve Air China Türkiye Temsilcisi olan Jade Turizm adı geçen Hava Yolları dışında Türk Hava Yolları, Singapur Airlines ve Malaysia Airlines'ın satış yetkili acentası olup Uzak doğu ülkeleri özellikle Çin Halk Cumhuriyeti için inanılmaz derecede uygun bilet fiyatları mevcuttur.
Ayrıca Jade Turizm Çin'deki binlerce otellerin konasklama rezervasyonlarını Türkiye'de yapmakta olup, Türk müşterilerinin Çin'e en hızlı ve en güvenli şekilde ulaşıp, seçkin otellerde en iyi fiyata kalmasını sağlamaktadır.
Bunun yanısıra Guangzhou'daki Dongfang Hotel, Baiyun International Hotel, Clifford Resort Center Hotel'in Türkiye Temsilciliğini yapmaktadır.

Ticari Danışmanlık Hizmetleri
2002 Yılında Canton Fuarının merkezi olan Guangzhou şehrinde kurulan Jade Turizm Guangzhou Şubesi, Fuar dışında Çin Halk Cumhuriyeti'ne seyahat edenler için rehberlik ve tercümanlık hizmeti vermenin dışında ülke ile olan her türlü ticari faaliyetleri olan müşteriler için danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Ana dili Çin'ce olan Türk asıllı Profesyonel ekip şuana kadar binlerce kurumsal firma ve tüzel kişilere vermiş olduğu en iyi hizmeti ile onların takdir ve teşekkürlerini kazanmıştır.

Jade Türizm ve Çin Halk Cumhuriyeti
On yılı aşkın Çin Turları tecrübesi ile kaliteli hizmetinin başarısını göz önünde bulunduran Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu 1 Haziran 2007 Tarihi itibari ile Jade Turizm'e kendi sorumluluğu altında bulunan bölgelerdeki Çin Vizesi için YETKİLİ ACENTASI ünvanını vermiştir.
Sadece Çin seyahatıe yönelik çalışmakta olan Jade Turizm'in tecrübeli bütün ekibi, tüm enerjisini Çin Gezilerindeki her aşamanın mükemmel geçmesini sağlamaya harcamaktadır.
Jade Turizm'i diğer acentalardan farklı kılan özellik, deneyimini ve mükemmelliyetçiliğini sadece Çin üzerine ypğunlaştırarak müşterilerine en iyi hizmeti sunma gayreti içerisinde bulunmasıdır.

Çin Halk Cumhuriyeti'ne yapacağınız her türlü gezi programlarında Ekonomik Vizeden, Ekonomik Uçak Biletine, Kaliteli Konaklama Hizmetinden, Tecrübeli Rehberlik Hizmetine kadar her türlü ihtiyacınız için Lütfen bizi arayanız.

 

Jade Turizm 1997-2012© Her Hakkı Saklıdır.